Çarşamba, Kasım 11, 2009

Oyun Grubu ve Favori Oyunlar

Bugün ilk defa seni oyun grubunda bırakıp çıktım.. Senin önünden geçtim.."bay bay" diyecektim ama dilim el vermedi..Öyle çıkarsam sanki arkamdan ağlayacaksın gibi geldi.. Biraz daha alıştıktan sonra seni öpüp hoşçakal deyip çıkmayı planlıyorum..

Geri döndüğümde gelip bana sarıldın..Kucağıma geldin ama 2 dk sonra yine oyuncakların arasındaydın..Haydi gidiyoruz dedim ama sen oradan ayrılmak istemedin.. Bitiş saati senin için çok çabuk geliyor..Orada oynamaya doyamıyorsun.. :)))
Oradaki favori oyunların ve oyuncaklarında birinci sırada masa ve sandalyede oturmak. Oyun hamurlarına bayılıyorsun..Ve tahta puzzle lar.Ve tabi ki de top havuzu.. Oyuncaklarla oynadıktan sonra onları yerine kaldırmaya gayret ediyorsun ve bu oradaki öğretmenleri çok memnun ediyor.Herkesin yüzüne çok güzel gülücükler atıyorsun.. Çok fazla kalabalık da değilsiniz birlikte çok eğleniyorsunuz..

Bende senin olmadığın bir saati babanla geçirdim.. Alışveriş yaptık..Tabi ki yine senin için ;)))
Bir de benim için ;)) Yeni yıl hediyemi baban erken almış oldu.. :))))

Senden ayrı bir saat ya da birkaç saat hep seni özleyerek geçiyor bebeğim.. Seninle iken bazen birkaç saat çıkıp tek dolansam diyorum ama eve koşa koşa yarım saat içinde dönüyorum.. Galiba ben "Bağımlı Anne"lerden oldum.. Oyun için gittiğimiz mekan sayesinde ben de sende birbirimiz olmadan zaman geçirmeyi öğreneceğiz..

Bir gelişme de benim tekrar öğrenci olmam :))) A.ö.F de olsa yeniden öğrenci olmanın mutluluğu ve heyecanı var üzerimde.. Dün sabah gidip kaydımı yaptırdım ve kitaplarımı da aldım.. Ders çalışmayı özleyen bendne başka bir insan evladı var mı acaba???

Şimdi seninle yeni sloganımızz "Şimdi Okullu Olduk !! "

1 yorum:

  1. hello... hapi blogging... have a nice day! just visiting here....

    YanıtlaSil