Pazartesi, Mayıs 17, 2010

Aile : 3 + 1 = 4 oluyormuş :)))

Şaşkınım... Ailemiz 3 + 1 oluyormuş...

Bora yı çok istemiştik..Aylarca bekledik gelsin diye.. Ama sen minik fasulyem.. Kendin karar verdin gelmeye..Beni ççookkk çççokkk mutlu ve bir o kadar da şaşkın bırakarak..

Nasıl da anlamadım senin geldiğini...Halsizlikler, uyku hali hep kendimi çok yormama ve sıcaklara bağladım.. Günler geçtikçe bende bişeyler dank etti.. Ben kaç gündür regl olmuyordum..En son ne zaman olduğunu bile unutmuşum.. Hemen bir idrar testi aldık baba ile... Ertesi sabah gayet rahat testi yaptım..Kendimce nasılsa bişey yok diyordum..İki dakika sonra elim ayağım titremeye başladı..Sen gelmiştin bile minik fasulyem..Ve ben nasılda alamamıştım senin varlığını..
Baban ile o sabah bir garip mutlu olduk..Şaşırdık ama çoookkk da sevindik.. Abinin gelmesi için o kadar çabadan sonra , sen bize sürpriz yapmıştın..

Şimdi 7 haftalık falansın.. :)))) Kalp atışlarını duymak süperdi.. Ben farketmeden gelip yerleşmiş bir de yaşamaya başlamışsın bebeğim.. Abin çok nazlıydı bir türlü gelmek bilmedi..Ama sen çok sabırsız ve cesur olacaksın..
Sağlıkla , bol şansınla gel bebeğim..

Şimdi ben kara kara düşünmelerdeyim... Daha kendimi toparlayamamışken daha bir sürü kilo fazlalığım varken şimdi üstüne ikincisi eklendi..
Çok dikkatli ve kararlı gitmeliyim boğazım konusunda.. Şimdilik bulantı falan da yok.. Aksine iştah tam gaz ilerliyor... Umarım ipin ucu kaçmaz.. 68 ile başladık gerisi kısmet diyeceğim... Herşeyden önce bebeğimin sağlığı ama bendeki fazlalıkların ona da faydası yok...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder